Karla Auto O.K.

Meil on väga hea meel tutvustada Teile firmat Karla Auto O.K, mis alustas oma tegevust 1991. aastal ja põhineb 100% Eesti kapitalil. 1993. aastast spetsialiseeruti põhjalikult diiselmootorite remondile, millega oleme saavutanud kindla koha Eesti turul. Meie spetsialistid on läbinud erinevaid koolitusi, mis on toimunud erinevates Euroopa riikide tehaste esindustes (Bosch, Delphi, Stanadyne, Deutz).

pilt(2)

Tänaseks on Karla Auto O.K.–st saanud autoriteetne autoteeninduskeskus Eestis. Oleme Boschi, Delphi, Denso volitatud diisliteenindus, Stanadyne maaletooja Baltikumis ja Deutzi esindus Eestis, mis hõlmab endast ka kõikide esinduste garantiiteenindust. 2008. aastast asume Harjumaal, Peetri külas, Tuleviku tee 4a. Meie ettevõttes töötab hetkel 20 inimest. Karla Auto O.K. investeerib pidevalt uusimatesse seadmetesse ja tehnoloogiatesse, mille tulemusena oleme hästi varustatud diiselmootorite ja Boschi teenindus Balti- ja Põhjamaades.
Karla Auto O.K. teeb koostööd mitmete Eesti kutsekoolidega, pakkudes praktika võimalust õpilastele ja täienduskoolitusi õpetajatele. Sellega anname omapoolse panuse tulevaste spetsialistide väljakoolitamisele.

Karla Auto O.K. eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset remondi- ja hooldusteenust ning tõsta üldist teadlikust diiseltehnoloogia ja selle keskkonnaohutuse osas. Selle saavutamisel on meile suureks abiks meie kliendid, kellelt saadud tagasiside võimaldab meil pidevalt areneda. Meie tegevust iseloomustab eelkõige stabiilsus ja usaldusväärsus ning oma probleemidele ja küsimustele saate ka homme meilt vastuse. Usaldusväärsuse tõestamiseks on kauaaegsed püsikliendid, kelle hulka kuuluvad ka margiesindused ja erinevat tootmistehnikat omavad ettevõtted! Loodame ka Teid peatselt leida oma klientide üha pikenevas nimekirjas.

Tagame Teile kvaliteetse teeninduse!

Tere tulemast!.

L.M. Servis OÜ

A. H. Tammsaare tn 57 Jõhvi linn, Ida-Viru maakond 41533

Oleme avatud

E-R  8.00 - 17.00

L, P  suletud

Broneeri aeg

TEL:  +372 33 71 298

GSM: +372 56 246 389

Varuosad

TEL:  +372 33 71 298

TEL:  +372 56 246389